Ebru Ardıç

Daha önce de teknik dersler aldım ama eğitimcileri hiç bu kadar ilgili olmamıştı, bütün hocalarımıza teşekkür ederim. Gerçekten eğitimler çok kaliteli ve aldıkları parayı fazlasıyla hak ediyorlar. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Kamil Helvacı

Bir kurs gitmeye oldum olası karşıydım verimsiz olacağını düşünüyordum, iş yerimden MEB Onaylı AutoCAD Sertifikası istedikleri için mecburen yazıldım bu kursa ve iyi ki kayıt olmuşum. Vektörel Bilişim 'de kurslar ile alakalı ne kadar yanlış düşündüğümü gördüm çok çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Serhat Seçen

Üniversitede aldığım eğitim bana çok bir şey kazandırmadığı için bu kursa yazılmaya karar vermiştim ilk başta bir yerden  kurs almak endişelendirdi ama Vektörel Bilişim'deki eğitimlerim bittikten sonra iyi ki bu kursu seçmişim dedim.

Asya Çelik

MEB Onaylı AutoCAD Sertifikası almaktı ilk baştaki amacım ama eğitime bir kere girdikten sonra diğerlerini hiç kaçırmadım bağladılar resmen derse 🙂

Seçil Alıç

Kursumuz çok eğlenceli ve öğretici geçiyor, tabi kursu zorunlu nedenlerden dolayı kaçırdıktan sonra video şeklinde bize ulaşması da ayrıca güzel 🙂 Bütün eğitimcilerinizin emeklerine sağlık 🙂

Esin Gümüş

Altyapım hiç yoktu AutoCAD dersinde bi ümit Vektörel Bilişim'e kaydoldum ve umduğumdan daha verimli geçti dersler sonuç itibariyle sertifikamı aldım ve programı çok iyi kullanabiliyorum. Teşekkürler 🙂

Taner Demirtaş

Anlatım çok güzel verilen örneklerin daha çok mimari olması benim açımdan güzeldi. Uygulamalı bir ders almak isteyen herkes buradan almalı bence.

Ali Hasan

Eğitim çok faydalıydı herkese tavsiye ederim. Kesinlikle başka kurs aramayın 🙂

Engin Çınar

Autocad 2 boyut çok güzel anlatılmış ancak 3 boyutta eksiklikler var. Yine teşekkür ederim böyle bir hizmeti sunduğunuz için.

Yeşim Sarıkaya

Hocama çok teşekkür ederim. Gerçekten cok bilgili ve ilgili. Ancak benim netten kaynaklanan bir atkım sıkıntılarım oldu buna rağmen memnunum teşekkürler.